The LABB
  • Home
  • Behandelingen
  • Foto's
  • Prijslijst
  • Nieuws
  • Webshop
  • Contact
Maak een afspraak
  • Home
  • Behandelingen
  • Foto's
  • Prijslijst
  • Nieuws
  • Webshop
  • Contact
  • Maak een afspraak
Ombre Powderbrows

Behandeling

Ombre Powderbrows

Ombré Powderbrow is een techniek waarbij pigment onder de huid gezet wordt door een nano-naald. Bij deze techniek wordt de aanzet van de wenkbrauw zachtjes geschaduwd en zorgen we voor een donkerder staartje. Dit geeft een meer egaler effect dan de hairstrokes-techniek, die alleen maar plaatselijke haartjes geeft. Hierdoor heeft het een langere houdbaarheid en hoef je er ook geen make-up meer over te gebruiken. De  ombrébrow is een techniek die voor iedereen geschikt is! Het is een zachte schaduw en geeft een zeer natuurlijk resultaat. Indien je al pmu hebt en de voorkanten zijn nog te intens, dan kunnen we geen ombré plaatsen en zullen we eerder opteren voor een powderbrow (volledig inschaduwen van aanzet tot staartje).

Het is semi-permanent, dit wil zeggen dat het na verloop van tijd verdwijnt. Het pigment wordt in de bovenste huidlaag geplaatst, anders dan bij tattoos en permanente make-up. Deze huidlaag vernieuwt zichzelf heel de tijd, dus er komt steeds een nieuwe huidlaag over het pigment, wat er dus voor zorgt dat het pigment na verloop van tijd zal vervagen. We gebruiken enkel hoogkwalitatieve producten en de nieuwste technieken.


Hoe lang gaan Powderbrows mee?

Powderbrows gaan gemiddeld 1,5 tot 2 jaar mee mits je je houdt aan de nazorginstructies. Het is belangrijk om na de behandelingen alle adviezen op te volgen zodat je langer kan genieten van je SPMU. Daarnaast is het van belang hoe je zelf met je huid/wenkbrauwen omgaat.

Ga je nog vaak zonnen? Dan is de kans op vervaging natuurlijk sneller. Het voordeel is wel dat bij Powderbrows de pigmenten geleidelijk vervagen en geen kale plekken komen in de wenkbrauwen.


Waarom is bijwerken nodig? 

Na de eerste sessie vervaagt tot 70% van de behandeling. Na bijwerken is dat maar 30%, waardoor het eindresultaat pas zichtbaar is na het bijwerken. Bijwerken is dus noodzakelijk en verlengt de houdbaarheid van de behandeling. Zonder het bijwerken zal er maximaal tot drie maanden resultaat zichtbaar zijn.


Hoe werkt het genezingsproces van powderbrows?


  • Dag 1-3: zeer donker
  • Dag 4-10: barsten en plekken (geen kleur onder de plekken)
  • Dag 11-28: géén kleur/vorm te zien
  • Dag 29-35: licht kleur te zien
  • Dag 36-50: kleur en vorm beter zichtbaar,

Eerste sessie: 30% zichtbaar resultaat.
Na bijwerken: 70% zichtbaar resultaat.


Waar moet ik rekening mee houden voor en na de behandeling?

  • De eerste 72 uur na de behandeling:
    - geen watercontact
    - niet aan de wenkbrauwen komen
    - geen make up op de wenkbrauwen zelf (rondom kan wel)
    - geen crème insmeren
  • 2 weken voor en na de behandeling niet zonnen of onder de zonnebank gaan. Daarna altijd factor 50 aanbrengen, een half uur voor het zonnen.
  • Korsten niet zelf weghalen.
  • 2 weken lang de wenkbrauwen niet verven.
  • 2 weken lang geen gezichtsbehandelingen zoals peelings, chemische behandelingen, microdermabrasie, etc. toepassen.
  • Vooraf geen pijnstillers innemen.
  • Behandeling niet onder invloed van alcohol of drugs laten toepassen.
  • 1 week lang niet zwemmen of naar de sauna.
  • 3 dagen na de behandeling niet sporten.

Zijn de wenkbrauwen donker na de behandeling?

De wenkbrauwen zullen er tot je contact met water hebt, zeer donker uitzien. Na watercontact beginnen ze te vervellen waardoor er vlekken, ongelijkheden en pigmentverlies ontstaan. Dit is allemaal zeer normaal dus is er geen reden voor paniek of ongerustheid.

Hoelang duurt de behandeling en is het pijnlijk?

Een behandeling duurt gemiddeld 2 uur. De behandeling wordt beschouwd als niet pijnlijk door de meesten.
 

Deze techniek is niet geschikt voor:

  • zwangere dames
  • hepatitispatiënten
  • diabetespatiënten
  • personen die hart- en vaatziekten hebben
  • personen die al een zeer lange tijd bloedverdunners innemen

Wat kost een Powderbrow behandeling?

De kosten van Powderbrows €320 inclusief nabehandeling binnen 6-8 weken. 


Let op! Kom je niet binnen de 8 weken voor gratis bijwerken, dan vervalt deze en betaal je €50 binnen drie maanden na de eerste sessie.

  • Intake powderbrows20 min. - €0

  • Ombré Powderbrows - 1ste sessie140 min. - €200

  • Ombré Powderbrows - 2de sessie120 min. - €120

  • Bijwerken Ombré Powderbrows binnen 14 maanden120 min. - €160

Like what you see?

Laat jezelf eens verwennen. Book yourself fabulous.

Maak hier je online afspraak
The LABB

Nekkerspoelstraat 298

2800 Mechelen


info@thelabb.be

http://www.thelabb.be

0032 485 81 30 38

Links
  • Home
  • Behandelingen
  • Foto's
  • Prijslijst
  • Webshop
  • Contact
  • Algemene voorwaarden
Openingsuren

maandag:     09u00 - 19u00

dinsdag:        09u00 - 19u00

woensdag:   09u00 - 17u00

donderdag: 09u00 - 12u30

vrijdag:          gesloten 

zaterdag:     gesloten 

zondag:         09u00 - 12u00

Volg ons

Powered by iBeauty